01 Srpen 2018

Co u nás najdete?

 • Rychlý přístup k aktuálním medicínským informacím, produktům a vzdělávacím službám společnosti Janssen - jasně a přehledně na jednom místě
 • Pozvánky na vzdělávací akce pro lékaře, prezentace z vybraných odborných konferencí
 • Aktuální přehled o objemu poskytnutých plnění v rámci Transparentní spolupráce (AIFP).

 

 

Hledáte aktuální informace z vaší terapeutické oblasti? Navštivte www.janssenMED.cz!

Představujeme vám nový online portál Janssen Medical Cloud (dále jen JMC), který je určený odborníkům ve zdravotnictví. Vyplatí se registrace na nové platformě, kterou jsme pro vás pečlivě ladili více než rok?  

JMC nabízí vše o léčebných přípravcích a vzdělávacích aktivitách pro lékaře z pěti terapeutických indikací – schizofrenie, psoriatická artritída, psoriáza, Crohnova choroba, mnohočetný myelom, karcinom prostaty. 

Každá terapeutická oblast má svou centrální stránku, která sdružuje aktuální obsah:

 • PŘIPRAVUJEME – přehled důležitých informací a pozvánek na vzdělávací akce či živé přenosy, u kterých byste neměl/a chybět
 • PRODUKTY - podrobné a praktické informace o indikacích, dávkování a klinické účinnosti jednotlivých přípravků.
 • ARCHÍV – knihovna dokumentů a prezentací z vybraných odborných vzdělávacích akcích
 • DOKUMENTY NA VYŽÁDÁNÍ - vyberte si ze seznamu chybějích informační materiál či pomůcky - rádi vám je zdarma odešleme na vaši poštovní adresu
 • ODKAZY na užitečné aplikace a webové stránky na podporu pacientů

 

TRANSPARENTNÍ SPOLUPRÁCE

Návštěvníci JMC získávají automaticky přístup ke svým informacím Transparentní spolupráce, kde najdou průběžné hodnoty přímého a nepřímého plnění v rámci etického kodexu asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP). Návštěvníci si mohou libovolně nastavit souhlas či nesouhlas se zveřejněním osobních údajů, případně si rychle vyžádat konzultaci k jednotlivým transakcím.

Zkrátka na jednom místě najdete snadno to, co hledáte.

 

JAK ZÍSKAT PŘÍSTUP?

Jelikož jsou odborné informace určeny výhradně profesionálům ze zdravotnictví, přístup k JMC podléhá individuální autorizaci. Na výběr nabízíme tři možnosti - všechny jsou zdarma a bez jakéhokoliv závazku:

 1. Přihlášením pomocí svého profilu na sociální síti FACEBOOKa
 2. Přihlášením pomocí svého profilu na sociální síti LinkedIna
 3. Založením vlastního online účtu společnosti Janssen

Navíc založením přístupu k portálu Janssen Medical Cloud získáte přístup ke všem medicínským online službám společnosti Janssen v celé Evropě – aktuálně:

Jeden profil, jeden Janssen.

 

Nevíte si rady s registrací? Zobrazit nápovědu.

_________________________________

a - Pro úspěšné přihlášení je vyžadována shoda u emailové adresy vč. jména žadatele mezi profilem sociální sítě a záznamem v databázi společnosti Janssen.